Start
23.06.2017.
Modlitwa w drodze
Modlitwa w drodze
Transmisja na żywo
Msza Święta
Msza Święta II
Menu strony
Chór parafialny
Nadanie imienia
Aktualności
Kanonizacja Jana Pawła II
Plakat
Wideo
Film z koncertu
Zdjęcia z koncertu
Jan Paweł II
Kalendarium 1920-1978
Młodość
Okupacja
Kapłaństwo
Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty
Twórczość
Testament
W niegowickiej parafii
Jak Go pamiętamy?
Ojciec Anzelm
Ojciec Anzelm Gądek
Proces beatyf.
Modlitwa
Sylwetka o.Anzelma
Aktualności
Galeria
Aud. Radia Watykan 1
Aud. Radia Watykan 2
Wywiad 17 VIII 2013
Wezwanie do Sługi Bożego Anzelma Gądka
Pieśni dla Jana Pawła II
Imprimatur ks.Kardynała
Janie Pawle , teraz przyjdź
Inwokacja
Na Ucztę Pana
Oddany Maryi
Boże miłości
Litania do Bł.Jana Pawła II
Gościmy
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
50 rocznica konsekracji kościoła - 25 września 1966 r.
Kościoły w niegowickiej parafii
Zdjęcia z budowy kościoła w Niegowici
Konsekracja kościoła w dniu 25 września 1966 r.
Jak zmienił się kościół w czasie 50 lat
Wirtualny spacer po kościele
Film na stronie TVP-Kraków
Zdjęcia z 50-lecia Konsekracji
Rekolekcje dla Akcji Katolickiej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
31.03.2011.
 W dniach 18-20 marca 2011r. przebywaliśmy na rekolekcjach dla Akcji Katolickiej zorganizowanych w Centrum Animacji Misyjnej u Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornej. Tematem przewodnim było "Apostolstwo Świeckich w Kościele". Pobyt był tak zaplanowany, abyśmy mieli coś dla ducha i coś dla ciała.
Z dużym zainteresowaniem wysłuchaliśmy konferencji prowadzonych przez ks. dr Jana Jędraszka na temat: Św. Wincenty Pallotti -poprzednik i patron Akcji Katolickiej oraz aktywnie uczestniczyliśmy w warsztatach - Współczesne wyzwania dla Akcji Katolickiej. Po warsztatach udaliśmy się na Adorację Najświętszego Sakramentu, aby Jezusowi polecać wszystkie nasze plany i zadania, aby od Niego czerpać siły do dalszej działalności.
Wieczorem uczestniczyliśmy w przepięknej Eucharystii z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie ciała i duszy. Doświadczyliśmy ogromnej miłości Jezusa, który nas dotykał i leczył nasze słabości. Było to prawdziwe spotkanie z Jezusem, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
W trakcie pracowitego dnia było tez coś dla ciała. Mogliśmy odprężyć się na basenie oraz poćwiczyć na siłowni.
W niedzielę uczestniczyliśmy w rozważaniach Szkoły Słowa Bożego oraz Eucharystii, a po obiedzie pojechaliśmy do Warszawy, aby zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego. Czekał na nas przewodnik p. Jacek Kałużny, który poprowadził niezapomnianą lekcję historii i patriotyzmu. Jego postawa, wiedza oraz zaangażowanie emocjonalne wycisnęły u wielu osób łzę w oku (nawet u mężczyzn).
Późnym wieczorem wróciliśmy do domów z wielką radością i przekonaniem, że Jezus nas kocha i umocnieni Jego miłością chcemy podejmować coraz to nowe wyzwania dla dobra innych.
Za to wszystko Chwała Panu!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Nowości
© 2017 Niegowić - Papieska Parafia :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.