Start
29.05.2017.
Transmisja na żywo
Msza Święta
Msza Święta II
Menu strony
Chór parafialny
Nadanie imienia
Aktualności
Kanonizacja Jana Pawła II
Plakat
Wideo
Film z koncertu
Zdjęcia z koncertu
Jan Paweł II
Kalendarium 1920-1978
Młodość
Okupacja
Kapłaństwo
Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty
Twórczość
Testament
W niegowickiej parafii
Jak Go pamiętamy?
Ojciec Anzelm
Ojciec Anzelm Gądek
Proces beatyf.
Modlitwa
Sylwetka o.Anzelma
Aktualności
Galeria
Aud. Radia Watykan 1
Aud. Radia Watykan 2
Wywiad 17 VIII 2013
Wezwanie do Sługi Bożego Anzelma Gądka
Pieśni dla Jana Pawła II
Imprimatur ks.Kardynała
Janie Pawle , teraz przyjdź
Inwokacja
Na Ucztę Pana
Oddany Maryi
Boże miłości
Litania do Bł.Jana Pawła II
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
50 rocznica konsekracji kościoła - 25 września 1966 r.
Kościoły w niegowickiej parafii
Zdjęcia z budowy kościoła w Niegowici
Konsekracja kościoła w dniu 25 września 1966 r.
Jak zmienił się kościół w czasie 50 lat
Wirtualny spacer po kościele
Film na stronie TVP-Kraków
Zdjęcia z 50-lecia Konsekracji
Tak było na XIV Parafiadzie 2013 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
20.08.2013.
XIV Parafiada za nami. O godzinie 13.30 na niegowickim Orliku rozpoczął się II Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej, do którego zgłosiło się 7 zespołów. Główne uroczystości tradycyjnie miały miejsce na placu przy kościele. Wspaniała pogoda przyciągnęła tłumy parafian, którzy bawili się znakomicie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Atrakcją dla dzieci było wesołe miasteczko oraz Cyrk „ANIME”. 
 
   
 
Można było jeździć na bardzo małym rowerku, chodzić na szczudłach czy spróbować swoich sił w poruszaniu się po linie. Wielkim zainteresowaniem dzieciaków cieszyły się ogromne bańki mydlane.  W konkursie rodzinnym tym razem rywalizowano w konkurencji gotowania zupy. Szachiści mogli sprawdzić swoje umiejętności biorąc udział w symultanie szachowej.
 
  

Na plenerowej scenie zaprezentowali się młodzi artyści pochodzący z powiatu wielickiego. Zaśpiewały Klaudia Gawlik i Oliwia Baran, zatańczył znakomity zespół FRESH z Cichawy. Wielkie wrażenie na słuchaczach zrobiła Alicja Pustuła, pochodząca z Krakuszowic skrzypaczka, która przy akompaniamencie mgr Agnieszki Korczyńskiej zagrała krótki koncert.
 
      
 
 Gwiazdą wieczoru był zespół MAGNIFICAT   z Wilamowic w diecezji bielsko-żywieckiej. Zespół działa od 2004 i był jedyną polską grupą, która wystąpiła podczas Festiwalu Młodych w ramach 26. Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie w 2011 r.
 
     
 
Wielkim powodzeniem cieszyła się akcja „Zrób sobie niespodziankę”. Sprzedano wszystkie losy. Wylosowane osoby mogły wziąć udział w konkursie o bł. Janie Pawle II. Nagrody były bardzo atrakcyjne. Parafiada zakończyła się zabawą taneczną pod gołym niebem.
 
     
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Nowości
© 2017 Niegowić - Papieska Parafia :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.