Start
30.05.2017.
Transmisja na żywo
Msza Święta
Msza Święta II
Menu strony
Chór parafialny
Nadanie imienia
Aktualności
Kanonizacja Jana Pawła II
Plakat
Wideo
Film z koncertu
Zdjęcia z koncertu
Jan Paweł II
Kalendarium 1920-1978
Młodość
Okupacja
Kapłaństwo
Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty
Twórczość
Testament
W niegowickiej parafii
Jak Go pamiętamy?
Ojciec Anzelm
Ojciec Anzelm Gądek
Proces beatyf.
Modlitwa
Sylwetka o.Anzelma
Aktualności
Galeria
Aud. Radia Watykan 1
Aud. Radia Watykan 2
Wywiad 17 VIII 2013
Wezwanie do Sługi Bożego Anzelma Gądka
Pieśni dla Jana Pawła II
Imprimatur ks.Kardynała
Janie Pawle , teraz przyjdź
Inwokacja
Na Ucztę Pana
Oddany Maryi
Boże miłości
Litania do Bł.Jana Pawła II
Gościmy
Odwiedza nas 2 gości
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
50 rocznica konsekracji kościoła - 25 września 1966 r.
Kościoły w niegowickiej parafii
Zdjęcia z budowy kościoła w Niegowici
Konsekracja kościoła w dniu 25 września 1966 r.
Jak zmienił się kościół w czasie 50 lat
Wirtualny spacer po kościele
Film na stronie TVP-Kraków
Zdjęcia z 50-lecia Konsekracji
XIII Parafiada 2012 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
24.08.2012.

Już po raz trzynasty parafialny oddział Akcji Katolickiej zorganizował Parafiadę. W dniu 19 sierpnia mogliśmy uczestniczyć w zabawie z wieloma atrakcjami. Na boisku Orlik 2012 odbył się I Rodzinny Turniej Siatkówki, w którym zwyciężyła rodzina Kaletów, przed rodziną Strycharzy i Kyrców.

  

 Na boisku kibice mogli oglądnąć pokazowe mecze piłki nożnej. W pierwszym spotkaniu drużyna Krakowskiej Akademii Piłkarskiej pokonała zespół Gdovii (drużyny młodzików rocznik 2000) w drugim lektorzy z Zakliczyna pokonali druzyne naszych lektorów. Wygrane zespoły otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez księdza dziekana Pawła Sukiennika.

     

W godzinach od 10.00 do 14.00 w domu Emaus trwała akcja honorowego oddawania krwi. 28 dawców oddało ok 10 litrów bezcennego daru życia.

     

Na placu przy kościele uczestników parafiady czekało wiele atrakcji i konkursów. Były zabawy dla dzieci, konkursy rodzinne, spotkania z ciekawymi ludźmi, symultana szachowa, pokaz ratownictwa medycznego, konkurs wiedzy o dotychczasowych parafiadach. Gwiazdą wieczoru był zespół New Life'm. Rozstrzygnięta została akcja "Zrób sobie niespodziankę". Osoby, które zostały wylosowane, aby otrzymać nagrodę musiały prawidłowo odpowiedzieć na pytania związane z bł. Janem pawłem II. Impreaza zakończyła się wspólną zabawą i modlitwą.

     

Więcej zdjęć w galerii


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Nowości
© 2017 Niegowić - Papieska Parafia :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.