Start
29.05.2017.
Transmisja na żywo
Msza Święta
Msza Święta II
Menu strony
Chór parafialny
Nadanie imienia
Aktualności
Kanonizacja Jana Pawła II
Plakat
Wideo
Film z koncertu
Zdjęcia z koncertu
Jan Paweł II
Kalendarium 1920-1978
Młodość
Okupacja
Kapłaństwo
Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty
Twórczość
Testament
W niegowickiej parafii
Jak Go pamiętamy?
Ojciec Anzelm
Ojciec Anzelm Gądek
Proces beatyf.
Modlitwa
Sylwetka o.Anzelma
Aktualności
Galeria
Aud. Radia Watykan 1
Aud. Radia Watykan 2
Wywiad 17 VIII 2013
Wezwanie do Sługi Bożego Anzelma Gądka
Pieśni dla Jana Pawła II
Imprimatur ks.Kardynała
Janie Pawle , teraz przyjdź
Inwokacja
Na Ucztę Pana
Oddany Maryi
Boże miłości
Litania do Bł.Jana Pawła II
Gościmy
Odwiedza nas 3 gości
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
50 rocznica konsekracji kościoła - 25 września 1966 r.
Kościoły w niegowickiej parafii
Zdjęcia z budowy kościoła w Niegowici
Konsekracja kościoła w dniu 25 września 1966 r.
Jak zmienił się kościół w czasie 50 lat
Wirtualny spacer po kościele
Film na stronie TVP-Kraków
Zdjęcia z 50-lecia Konsekracji
Dzisiaj Obraz Jezusa Miłosiernego, relikwii św. Faustyny i bł. Jana Pawła II w naszej parafii Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
31.07.2012.
 Od dzisiaj będziemy przeżywać czas nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego, relikwii św. Faustyny i bł. Jana Pawła II. Obraz i relikwie będziemy witać o godzinie 16.30 na rynku niegowickim w kościele zgromadzimy się o 16.00 i procesyjnie udamy się na niegowicki rynek. Nabożeństwo pożegnania rozpoczniemy w środę o godzinie 15.00.W czasie pożegnania obrazu, który przekażemy do parafii Brzezie, rozpocznie się nawiedzanie rodzin naszej parafii. Społeczności wioskowe Niegowici, Pierzchowa i Cichawy przeniosą obrazy do pierwszych rodzin w swoich wioskach.
Na mszy na rozpoczęcie nawiedzenia będzie składka na budowę centrum Jana Pawła II w Krakowie.
Podczas nawiedzenia 31 lipca będziemy gościć ks. kardynała Stanisława Dziwisza i kapłanów z całego dekanatu. Postarajmy się udekorować całą trasę przejazdu Obrazu od mostu w Nieznanowicach do granicy ze Szczytnikami. Udekorujmy także swoje domy.
We wtorek po mszy na przywitanie, będzie można z kościoła zabrać ogień od zapalonej przez biskupa świecy miłosierdzia i zanieść go do domu. W tym celu będzie można nabyć u lektorów przygotowane lampiony. Niech świecą się w oknach naszych domów na znak łączności z naszą świątynią, w której gościmy Pana Jezusa, św. Siostrę Faustynę i bł. Jana Pawła II.  Ten ogień proszę także zapalić w czasie nawiedzenia naszego domu. Będzie on płonął w kaplicy Miłosierdzia Bożego aż do końca nawiedzenia naszych rodzin.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Nowości
© 2017 Niegowić - Papieska Parafia :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.