Boże Ciało 2018 – Niewiarów 31 maja 2018 r.

W czwartek w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej  po Mszy o 9.00 rozpoczęła się procesja eucharystyczna. W tym roku uroczystości Bożego Ciała odbyły się w Niewiarowie. Procesja przeszła z Niegowici  na os. Zielona. Ołtarze były usytuowane:

u państwa Rębilas
u państwa Stachników
u pani Ponisz
u państwa Biernat

W procesji wzięło udział bardzo dużo wiernych, szczególnie dzieci sypiących kwiaty i dzwoniących dzwoneczkami. Pogoda była piękna, choć panujący upał na pewno nie był łatwy do zniesienia. Mieszkańcy Niewiarowa zapewnili wiernym niezbędną wodę do picia. Dziękujemy pocztom sztandarowym straży pożarnych, dzieciom pierwszokomunijnym, chórowi parafialnemu za uświetnienie Mszy Św., mieszkańcom Niewiarowa za przygotowanie ołtarzy i całej uroczystości.

Galeria zdjęć:
Msza Święta
Procesja