Ogłoszenia parafialne – 3 niedziela zwykła – 24.01.2021

Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji. Po popołudniu o godz. 17.00 będzie nabożeństwo, w czasie którego będziemy prosić o błogosławieństwo Boże przede wszystkim dla parafian z Marszowic, a ponieważ nas nie chodzi na to nabożeństwo dużo – również dla parafian z Niewiarowa. Po nim nieszpory i ostatnia msza św. o godz. 18.00 – i spotkanie przygotowujących się do bierzmowania z klas 8-ych. Taki sam porządek mszy św. i nabożeństw będzie w przyszłą niedzielę, z tym, że w czasie popołudniowego nabożeństwa o godz. 17.00 będziemy w przyszłym tygodniu polecać Panu Bogu przede wszystkim parafian z Cichawy i Nieznanowic.

W poniedziałek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

we wtorek – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

w czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

Ponieważ jest wiele pytań odnośnie przygotowań do I Komunii św. informujemy, że na razie ze względu na ograniczenia musimy rozdzielić dzieci na 2 grupy. I tak: w najbliższą sobotę będzie na wieczornej mszy św. spotkanie liturgiczne dzieci z Niegowici i Wiatowic, a w niedzielę na mszy św. o godz.18.00 – dzieci z Pierzchowa i Marszowic. Spotkanie rodziców będzie w I. sobotę lutego o godz. 19.00.

W tym tygodniu będzie również w sobotę o godz. 19.00 wieczór uwielbienia.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafianom z Niegowici II. – Podkościele. Pamiętajmy, że również i tym sposobem możemy wypełnić 5 przykazanie kościelne, które nas wzywa do troski o potrzeby Kościoła.

Ks. Janusz Łomzik