Ogłoszenia parafialne – 2 niedziela zwykła – 17.01.2021

Dzisiaj msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Ten porządek będzie utrzymany do końca stycznia. O godz. 17.00 będzie dzisiaj nabożeństwo w czasie którego będziemy prosić o błogosławieństwo Boże przede wszystkim dla parafian z Niegowici. Po nim nieszpory i ostatnia msza św. o godz. 18.00 – i spotkanie przygotowujących się do bierzmowania z klas 7-ych. Taki sam porządek mszy św. i nabożeństw będzie w przyszłą niedzielę.

Od jutra /18 stycznia/ do 25 stycznia, jak w każdym roku tydzień modlitw o zjednoczenie chrześcijan.

We wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

W środę, o godz. 18.00 – tradycyjnie nowenna do MB Niegowickiej i msza św. w intencjach nowennowych. Po Mszy św. o godz. 19:00 wracamy po przerwie świąteczno–noworocznej do rozważania Ewangelii według św. Marka metodą lectio divina.  Spotkanie rozpocznie się krótką konferencją na temat fragmentu Ewangelii, a następnie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będzie osobiste rozważanie Słowa Bożego, kończące się modlitwą uwielbienia. Zapraszamy!

W czwartek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Na wieczornej mszy św. kontynuacja kazań o Mszy św.

W piątek po wieczornej mszy św. – sprzątanie kościoła – Niegowić II. – Podkościele.

W przyszłą niedzielę – 3 niedziela zwykła. W tym dniu będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego. Przed kościołem będzie również zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji. W czasie popołudniowego nabożeństwa o godz. 17.00 będziemy w przyszłym tygodniu polecać Panu Bogu przede wszystkim parafian z Marszowic. Na wieczornej mszy św. o godz. 18.00 będzie spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. 8-ych.

Możliwość spowiedzi przed mszą św.

Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej.

Ks. Janusz Łomzik