Ogłoszenia parafialne dla naszej wspólnoty parafialnej – 4.10.2020 r. – 27 Niedziela Zwykła

Trwa październik – miesiąc różańca świętego. Nabożeństwo różańcowe codziennie o 17.15.

Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 9.00 zmianka tajemnic różańcowych.

Ciągle można dołączyć do grup parafialnych dla dzieci. O godz. 10.00 próba scholii, a po Mszy Świętej o 11.00 spotkanie chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.

Od  godz. 14.00 do 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu – o 17.15 tradycyjnie różaniec. O godz. 18.00 spotkanie kl. 8-ych do bierzmowania.

W poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

W środę – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, b-pa i patrona diecezji

W piątek po wieczornej Mszy Św. będzie sprzątanie kościoła – o pomoc prosimy parafian z Liplasu I grupa  /od Marka Juszczaka do Bułatów/.

W sobotę na godz. 9.00 do salki Emaus zapraszamy dzieci z klas 3 i 4-tych, należących do scholii, służby liturgicznej i wszystkich chętnych na I. spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

Przypominamy o Dniu Papieskim, który się odbędzie w przyszłą niedzielę. Program uroczystości znajdziecie w gablotce. Również w przyszłą niedzielę składka na cele remontowo – budowlane.

W niedzielę 18 października o godz. 18.00 będzie spotkanie do bierzmowania dla klas 7 wraz w rodzicami.

Pamiętajmy o prasie katolickiej. Ministranci rozprowadzają nowy numer Wieczernika.

Ks. Janusz Łomzik