Ogłoszenia parafialne dla naszej wspólnoty parafialnej – 20.09.2020 r. – 25 Niedziela Zwykła

Dzisiaj po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas 8-ych.

Na mszy św. o godz. 11.00 rozpoczęcie roku formacyjnego grup parafialnych. Zapraszamy dziewczynki do parafialnej scholki. Próby odbywają się w niedzielę o godz. w domu Emaus. Terminy spotkań w grupach będą podane dziewczynkom na próbie scholii w przyszłym tygodniu. Po mszy św. o godz. 11.00 w zakrystii spotkanie chłopców, którzy pragną zostać ministrantami.

W tym tygodniu będą warsztaty dla mężczyzn, będące elementem pielgrzymki mężczyzn na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnego oglądania od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 do salki w Domu Emaus.

W poniedziałek – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

W środę – wspomnienie św. Pia z Pietrelciny, księdza

O godz. 19.00 jest spotkanie Kręgu Biblijnego w salce Emaus.

We czwartek o godz. 19.00 jest spotkanie Akcji Katolickiej w salce przy plebanii.

W piątek o godz. 17.00 – zbiórka ministrantów i lektorów ze szkoły podstawowej.

Pierwsze spotkanie oazy w domu Emaus, kl. 7 o godz. 19.00, starsi o godz. 20.00.

W piątek po wieczornej mszy św. będzie sprzątanie kościoła – o pomoc prosimy trzecią grupę z Cichawy /od p. Henryka Zawadzkiego do p. Genowefy Lech/.

W sobotę pielgrzymka mężczyzn na Jasną Górę – zapisy w zakrystii. O godz. 19.00 – wieczór uwielbienia, prowadzony przez zespół Michael

Przyszła niedziela – 26 niedziela zwykła

O godz. 18.00 – msza św. i spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią św.

W tym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Marię Stachel, Andrzeja Matras, Władysławę Gać, Annę Wcisło. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Ks. Janusz Łomzik