Ogłoszenia parafialne dla naszej wspólnoty parafialnej 06.09.2020 r. – 23 Niedziela Zwykła

Msze św. w tygodniu są u nas codziennie o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.

Okazja do spowiedzi przed mszą św.

Codziennie pół godziny przed wieczorną mszą św. jest też możliwość adoracji Pana Jezusa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. W środę – wieczorna msza św. o godz. 18.00 rozpoczyna się nowenną do Matki Bożej Niegowickiej.

Dzisiaj jest zmianka tajemnic różańca po mszy św. o godz. 9.00.; po południu, po mszy św. o godz. 13.00 adoracja Najśw. Sakramentu do wieczornej mszy św. /do godz. 18.00/.

We wtorek – święto Narodzenia NMP

Wieczorem o godz. 19.00 będzie w kościele spotkanie róż różańcowych z Cichawy.

W środę – wspomnienie bł. Anieli Salawy. Po wieczornej mszy św. – o godz. 19.00 będzie w Emaus spotkanie Kręgu Biblijnego.

W piątek po wieczornej mszy św. będzie sprzątanie kościoła – o pomoc prosimy drugą grupę z Cichawy / od p. Andrzeja Rybak do rodz. Michalików/. W gablotce wisi rozpis sprzątania do końca tego roku.

W niedzielę – 24. niedziela zwykła

Zaczyna działać parafialna biblioteka. Godziny otwarcia – jak wcześniej – w niedziele, po mszy św. po godz. 9.00, 11.00, 13.00.

Już dzisiaj informujemy, że pierwsze spotkanie rodziców przed bierzmowaniem będzie w niedzielę 20 września po mszy św. o godz. 9.00, a przed I. komunią św. w niedzielę 27 września – po wieczornej mszy św.

W najbliższą sobotę będzie spotkanie grupy mężczyzn św. Rafała – w kościele o godz. 19.00.

W niedzielę 13 września jest diecezjalna pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Szczegóły na plakacie. Dojazd w tym roku – we własnym zakresie.

W Gdowie – w Centrum Kultury będzie również w przyszłą niedzielę możliwość włączyć się w akcję krwiodawstwa – między godziną 9 a 13.

Ks. Janusz Łomzik