Ogłoszenia parafialne dla naszej wspólnoty parafialnej 23.08.2020 r. – 21 Niedziela Zwykła

W poniedziałek – święto św. Bartłomieja, apostoła

We środę – uroczystość NMP Częstochowskiej

We czwartek – wspomnienie św. Moniki

W piątek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

W sobotę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

W niedzielę – 22  niedziela zwykła

Msze św. W tygodniu są u nas codziennie o godz. 7.00 i 18.00. W środę dodatkowo będzie msza św. o godz. 10.00.

Okazja do spowiedzi przed mszą św.

Codziennie pół godziny przed wieczorną mszą św. jest też możliwość adoracji Pana Jezusa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. W środę – wieczorna msza św. o godz. 18.00 rozpoczyna się nowenną do Matki Bożej Niegowickiej.

Ponieważ w sobotę 5. września mamy w naszej parafii pielgrzymkę OAZY DZIECI BOŻYCH – dlatego ks. Grzegorz i ks. Jan będą odwiedzać chorych już w najbliższą sobotę od godz. 8.30.

Na półce z gazetami jest jeszcze kilka egzemplarzy „Gościa niedzielnego” z zeszłej niedzieli, w których jest artykuł o Pierzchowie. Zachęcam do wzięcia sobie.

Ks. Janusz Łomzik