Ogłoszenia parafialne dla naszej wspólnoty parafialnej 9.08.2020 r. – 19 Niedziela Zwykła

W poniedziałek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

We wtorek – wspomnienie św. Klary, dziewicy

W piątek – wspomnienie św. Maximiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

W sobotę – uroczystość Wniebowzięcia NMP. U nas odpust.

W niedzielę – 20 niedziela zwykła – w naszej parafii dożynki.

Dzisiaj popołudniu adoracja – przeniesiona z poprzedniej niedzieli – od godz. 14.00 do wieczornej mszy św. Dzisiaj również mamy składkę na cele remontowo – budowlane.

Msze św. w naszym kościele są codziennie o godz. 7.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi przed mszą św.

Codziennie pół godziny przed wieczorną mszą św. jest też możliwość adoracji Pana Jezusa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. W środę – wieczorna msza św. o godz. 18.00 rozpoczyna się nowenną do Matki Bożej Niegowickiej. A w piątek będzie u nas spowiedź odpustowa – od godz. 15.00 do wieczornej mszy św.

O godz. 19.00 w piątek będzie katecheza przed chrztem św. – w salce EMAUS.

W sobotę msze św. – jak w każdą niedzielę. O godz. 17.00 będzie dodatkowo nabożeństwo AKATYSTU – serdecznie zapraszamy. Ten dzień to również dzień złożenia wieczystych ślubów we Wielu ks. Pawła Klimczaka, który głosił u nas rekolekcje w zeszłym roku. Otoczmy go swoją modlitwą.

W niedzielę – wspomniane już dożynki – uroczysta msza św. o godz.13.00.

Siostra Natana informuje, że próba chóru przed naszą odpustową uroczystością będzie we wtorek o godz. 19.00.

Ks. Janusz Łomzik