Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici 14 niedziela zwykła

Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00 zmianka tajemnic Żywego Różańca. Na Mszy Świętej o godz. 11.00 wprowadzenie kanoniczne nowego księdza proboszcza ks. kan. Janusza Łomzika. Od godz. 14.00 do 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

Kalendarz Liturgiczny:

Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałek 6.07.

Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

Środa 8.07.

Św. Jana z Duklii, kapłana. Na zakończenie adoracji nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek  9.07.

Św. Augustyna Zhao Rong, kapłana i Towarzyszy, męczenników.

Sobota 11.07.

Św. Benedykta, opata, patrona Europy.

W przyszłą niedzielę składka na cele remontowo–budowlane. Msza Święta chrzcielna będzie 19.07 o godz. 13.00. Katecheza dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę 18.07. o godz. 19.00 w salce przy plebanii.

Od poniedziałku będzie dostępna książka intencji mszalnych na rok 2021.

Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej.

Ks. Janusz Łomzik
Proboszcz