Rekolekcje wakacyjne 2020

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje wakacyjne dla dzieci i młodzieży, szczegóły poniżej:

Dzieci z klas 3 – 5:
Rekolekcje ze św. Janem Pawłem II
Czas trwania: 5 dni w 2 terminach (20-24 lipca – prowadzi ks. Jan, 27-31 lipca – prowadzi ks. Grzegorz).
Forma: ON-LINE (przed południem w godz. 9.00-11.00): modlitwa wspólna i spotkanie w grupie z animatorem, konferencja moderatora.
Popołudniu: wyprawa otwartych oczu (spacer indywidualny). Zachęta do udziału w Mszy św. we własnej parafii.
Koszt: Rekolekcje bezpłatne.

Dzieci i młodzież z klas 6 – 8:
Rekolekcje ewangelizacyjne
Czas trwania: 5 dni w 2 terminach (20-24 lipca, 27-31 lipca – min. prowadzi ks. Jan).
Koszt: Rekolekcje bezpłatne.

Młodzież ze szkoły ponadpodstawowej:
Rekolekcje Oazy Nowego Życia
Dla kogo: dla osób po zakończonej formacji przed danym stopniem (przed zapisem prosimy skontaktować się z ks. Grzegorzem).
Czas trwania: 8 dni w 3 terminach (16-23 lipca (tutaj prowadzi ks. Grzegorz); 24-31 lipca; 3-10 sierpnia)
Miejsce: 10 wybranych kościołów Archidiecezji (jak najbliżej miejsca zamieszkania) – w naszym wypadku to Osieczany w terminie 16 – 23 lipca.
Forma: ON-LINE (rano w godz: 8.30-11.00): modlitwa wspólna, szkoła modlitwy/szkoła liturgii i wprowadzenie do Namiotu Spotkania. Fizycznie w kościele (14.00-18.00): Msza św. z homilią, spotkanie w grupie z animatorem, nabożeństwo z konferencją.
Koszt organizacyjny: 70 zł (m. in. notatnik, śpiewnik, koszulka, materiały na nabożeństwa).

Serdecznie zapraszamy!