Boże Ciało – 11 czerwca 2020 r.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. będą w następujących godzinach: 7.00, o 9.00 centralna po której nastąpi procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. Ołtarze będą w kościele i 1 na zewnątrz kościoła. Obsługę liturgiczna podczas tej Mszy pełnią parafianie z Krakuszowic. 

Po zakończeniu procesji wokół kościoła nasi 3 księża z Panem Jezusem wystawionym w monstrancji pojadą wozami strażackimi do wszystkich wiosek.

Ks. Proboszcz: Cichawa, Krakuszowice i Wiatowice

Ks. Grzegorz: Niegowić, Liplas, Marszowice 

Ks. Jan: Niewiarów, Nieznanowice, Pierzchów

Bardzo prosimy o ubranie swoich domów, ulic wiejskich, o wyjście przed swoje posesje, dzieci niech się ubiorą w stroje, dziewczynki niech rzucą wtedy kwiaty. Pan Jezus odwiedzi nasze zagrody a my oddamy Mu należny hołd. Niech to będzie publiczny hołd złożony Panu Jezusowi w Najświętszym Sakramencie.

TRASY PRZEJAZDU PROSECJI EUCHARYSTYCZNEJ

NIEGOWIĆ-LIPLAS
LIPLAS-MARSZOWICE
CICHAWA-KRAKUSZOWICE-WIATOWICE
NIEWIARÓW-NIEZNANOWICE-PIERZCHÓW

ANIMACJE TRAS PRZEJAZDU W POSTACI PLIKU WIDEO