Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici V Niedziela Wielkanocna 10 maj 2020

Dzisiejsza składka w kopertach i na tacę na cele remontowo budowlane. Nabożeństwo majowe o 17.30 i ostatnia Msza o 18.00.

Codziennie wystawienie Pana Jezusa i adoracja od 17.30. Przypominamy, że trwa okres spowiedzi wielkanocnej, o której przypomina nam przykazanie kościelne. Zachęcamy do odprawiania nabożeństw majowych w swoich domach całą rodziną. Czekamy w dalszym ciągu na zdjęcia domowych ołtarzyków ku czci Matki Bożej, które przysyłajcie na adres emailowy ks. Jana.

Wtorek 12.05.

Św. Nereusza, Achillesa, Pankracego tzw. zimnych ogrodników.

Środa 13.05.

Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, 102 rocznica pierwszych objawień w Fatimie.

Czwartek 14.05.

Św. Macieja, apostoła.

Piątek 15.05.

Bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy o 7.00 Msza za wypominanych i koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota 16.05.

Św. Andrzeja Boboli, kapłana męczennika; głównego patrona Polski.

W przyszłą niedzielę zapraszam do naszego kościoła na godzinę 15.00 Radę Duszpasterską, komendantów Straży Pożarnej i odpowiedzialnych z Krakuszowic  w celu omówienia Uroczystości Bożego Ciała.

Ks. Paweł   Sukiennik