Zapraszamy do współtworzenia ostatniego odcinka NiegowicOn

Zapraszamy do współtworzenia ostatniego odcinka NiegowicOn, który będzie nosił tytuł „On o nas, my o Nim…” Czekamy na wasze materiały: mogą to być zdjęcia, nagranie swoich własnych wspomnień związanych z osobą ks. Karola Wojtyły- Jana Pawła II, nagrane przez was piosenki, wiersze, scenki. Dzieci mogą wykonać rysunki z okazji 100 –lecia urodzin ks. Karola Wojtyły. Młodsi pomóżcie starszym w nagraniach i w dostarczeniu materiałów. Starsi zmotywujcie młodszych i dzieci do działania! Gdyby ktoś miał obawy o jakoś nagrania, prosimy o kontakt telefoniczny i umówienie się na nagranie w salce parafialnej.

Opisane materiały należy wysłać do piątku 01.05. 2020 na maila: janstolowski@wp.pl.

Zróbmy coś dla św. Jana Pawła II w stulecie jego urodzin!