Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici VI Niedziela Zwykła 16.02.2020 r.

Dzisiaj na godz. 15.00 do salki przy plebanii zapraszamy wszystkie rodziny i małżeństwa, które chciałyby dowiedzieć się coś więcej o Wspólnocie Domowego Kościoła, szczególnie te, z którymi rozmawialiśmy podczas wizyty duszpasterskiej. Po południu o 15.30 Nieszpory niedzielne, a po nich ostatnia Msza Święta o 16.00.

Środa  19.02.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Świętą o godz. 17.00.

Piątek 21.02.

Po Mszy Świętej o godz. 7.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych wypominanych.

Sobota 22.02.

Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. O 16.30 adoracja i modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie do bierzmowania dla klas VII w salce przy plebanii.

W przyszłą niedzielę rozpoczęcie nabożeństwa 40-godzinnego, które będzie trwało do wtorku 25 lutego. Prosimy o dostarczenie kartek z rozpiską do środy.

Przypominamy, że od środy popielcowej 26 lutego będą odbywać się rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Łukasz Ślusarczyk nasz były wikariusz.

W poniedziałek o 18.00 w świetlicy w Wiatowicach spotkanie dla mieszkańców i okolic dotyczące fotowoltaiki.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w regałach gazetowych.

Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

w/z ks. Grzegorz Bularz

wikariusz