Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici V Niedziela zwykła 9.02.2020

Po południu o 15.30 nieszpory i ostatnia msza o 16.00. Dzisiejsza składka na tacę i do puszek na odnowienie tabernakulum.

Poniedziałek 10.02.

Św. Scholastyki, dziewicy.

Wtorek 11.02.

Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, Światowy Dzień Chorych.

Piątek 14.02

Święto Świętych Cyryla i Metodego, biskupów, patronów Europy; i św. Walentego.

W sobotę o 18.00 wieczór uwielbienia a w salce katecheza dla rodziców i chrzestnych przed udzielaniem sakramentu chrztu.

W zakrystii są do odebrania listy do wpisania się na adorację w czasie 40 godzinnego nabożeństwa. Nabożeństwo będzie trwało od  23.02. – 25. 02.

Od Środy Popielcowej, która w tym roku wypada 26 lutego będą w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Łukasz Ślusarczyk, były nasz wikariusz. Na regałach i stoliku można zabrać programy tych rekolekcji.

Od jutra wraca zwykły porządek Mszy porannych w ciągu tygodnia, czyli o 6.30 i 7.00.

W poniedziałek 10 lutego w remizie OSP w Niegowici o godzinie 18.00 będzie prezentowany program dotyczący produkcji energii elektrycznej ze słońca, czyli tzw. Fotowoltaika.

Jak w każdą niedzielę w regałach gazetowych jest do nabycia prasa katolicka.