Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici II Niedziela zwykła 19.01.2020

Po Mszy o 9.00 koncert kolęd w wykonaniu scholii z Myślenic. O 15.30 Nieszpory i Msza o 16.00 z udziałem dzieci klas trzecich i ich rodziców z poświęceniem modlitewników. Siostry karmelitanki zapraszają na godzinę 18.00 do Marszowic do domu pamięci o. Anzelma na wieczór kolęd. Od 18. – 25 stycznia w każdym roku modlimy się o zjednoczenie chrześcijan.

Dzisiaj przy naszym kościele zbiórka do puszek na pomoc Marysi Miąsko z Kwapinki, którą czeka bardzo kosztowne leczenie w USA.

Poniedziałek 20.01.

Św. Fabiana , papieża i św. Sebastiana, męczennika.

Wtorek 21.01.

Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W tym dniu w szczególny sposób pamiętajmy o naszych babciach. O 14.00 odbędzie się pogrzeb śp. Janiny Dudziak zamieszkałej w Krakowie, ale rodem z Liplasu.

Środa 22.01.

Św. Wincentego Pallottiego, kapłana i św. Wincentego, diakona. Z Mszą wieczorną będą połączone modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

Piątek 24.01.

Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. O 7.00 Msza za wypominanych i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota25.01.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła.

W przyszłą niedzielę opłatek dla róż różańcowych odbędzie się w Pierzchowie o godzinie 15.00, bardzo serdecznie zapraszają róże z Pierzchowa.

Porządek kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek 20.01.

Wiatowice od p. Rudek, Kociarnia, domy przy przy starej drodze

Wtorek 21.01.

Niegowić od p. Kościelniak, wieś, domy przy obwodnicy

Cichawa Zygmuntów od p. Wójtowiczów

Środa 22.01.

Cichawa domy pod lasem i od p. Skiminów do p. Barbary Chyrc

Czwartek 23.01.

Cichawa od  p. Wrześniaków do stawu

Początek kolędy od godziny 8.30. W regałach gazetowych dzisiejsza prasa katolicka. Za śp. Janinę Dudziak: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

Ks. Paweł  Sukiennik