Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici Niedziela Chrztu Pańskiego 12.01.2020

W dzisiejszą niedzielę dziękujemy Bogu za łaskę chrztu świętego. Po Mszy o 9.00 katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas ósmych. Nieszpory o 15.30 i ostatnia Msza o 16.00.

Poniedziałek 13.01.

Św. Hilarego, biskupa.

Środa 15.01.

Św. Pawła, pustelnika. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek 17.01.

Św. Antoniego, opata.

Sobota 18.01.

O 18.00 kolejny wieczór uwielbienia, na który są zaproszeni kandydaci do bierzmowania z klas siódmych. W salce o 18.00 katecheza dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem chrztu.

W przyszłą niedzielę klasy trzecie przyjdą z rodzicami na Mszę o 16.00 w ramach przygotowania do I Komunii św.

Wójt Gminy Gdów zaprasza na spotkanie wszystkich zainteresowanych mieszkańców, na spotkanie w Szczytnikach w poniedziałek 13.01 o godz. 18.00 w budynku OSP. Przedmiotem spotkania będzie sytuacja planowanej budowy kompostowni w Cichawie, budzącej wiele kontrowersji.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na leczenie 11 miesięcznej Marysi Miąsko z Kwapinki. Rodzice błagają o pomoc gdyż jedyna szansą jest leczenie w USA a jej koszt to 8 milionów złotych.

Porządek kolędy:

Poniedziałek 13.01.

Liplas Wachlówka, Podstaw, i Podlas do p. Zawadzkiego

Pierzchów od p. Jacka Szostaka do p. Opyd

Wtorek 14.01.

Liplas wieś od p. Białotów, Podedworze  bez     bloków

Niegowić od p. Pastuszak do p. Turakiewicz  od 15.00

Środa 15.01.

Nieznanowice od p. Starkowskich, centrum wsi

Niegowić  od p. Kulmów do wikarówki od 14.30

Czwartek 16.01.

Krakuszowice od p. Rajca, centrum wsi

Wiatowice od p. Górków, i Liplas bloki

Sobota 18.01.

Wiatowice od p. Kogutków , Pod Sojką do p. IrenyGórka.

W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Teresy Zawadzkiej rodem z Wiatowic. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.