Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici II Niedziela po Bożym Narodzeniu 5.01.2020

Dzisiaj jako w I niedzielę miesiąca za zakończenie Mszy św. wystawienie Pana Jezusa i adoracja. Po Mszy o 9.00 zmianka tajemnic Żywego Różańca. Opłatek dla ministrantów, lektorów i oazy o 14.30 a dla grup dorosłych działających przy naszej parafii o 17.00 w remizie strażackiej w Niegowici. Nieszpory o 15.30 i ostatnia Msza o 16.00.

Poniedziałek 6.01.

Św. Objawienia Pańskiego/Trzech Króli/, porządek mszy św. niedzielny. Podczas Mszy poświęcenie kredy i kadzidła. Oaza z ks. Grzegorzem będzie kolędować po Nieznanowicach w godzinach popołudniowych.

Wtorek 7.01.

Św. Rajmunda, kapłana.

Środa 8.01.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z wystawieniem Pana Jezusa, które odbywa się codziennie od 16.30.

W przyszłą niedzielę niedziela Chrztu Pańskiego, będziemy odnawiać przyrzeczenia chrzcielne.

Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

Wtorek 7.01.

Wiatowice od p. Anny Kowal, ,centrum wsi, Pod Górą, Drożyska po Libet

Niewiarów Zielona od p. Stachnika, Pocekana do p. Mardoszów

Środa 8.01.

Marszowice od p. Długoszów do p. Skowronków

Niewiarów od p. Maciuszka, domy wzdłuż drogi, domy we wsi do  p.Zbigniewa Stachla

Czwartek 9.01.

Marszowice od p. Kucharczyk do agronomówki

Niewiarów od p. Polak, domy wzdłuż drogi po kapliczkę Św. Barbary

Sobota 11.01.

Nieznanowice Piaski i od kapliczki dzieci fatimskich domy wzdłuż nowej drogi

Niegowić od Wachlówki do p. Adama Szostaka

Kolęda zaczyna się w te dni od godziny 8.30.

W regałach gazetowych dzisiejsza prasa katolicka.

Ks. Paweł   Sukiennik