Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa 29.XII.2019

O godzinie 9.00 będziemy się modlić za wszystkich jubilatów roku 2020. Po południu o 15.30 nieszpory i ostatnia Msza o 16.00.

Wtorek 31.XII.

Św. Sylwestra I, papieża. O 16.00 zgromadzimy się w naszym kościele, odśpiewamy nieszpory i odprawimy nabożeństwo dziękczynno błagalne, po którym będzie Msza o17.00 z danymi statystycznymi za rok 2019. Za odśpiewanie hymnu „Ciebie Boga wysławiamy” w tym dniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O północy Mszą św. przywitamy Nowy Rok 2020.

Środa 1.01.2020

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Przypada 53 Światowy Dzień Pokoju. Za odśpiewanie hymnu o „O Stworzycielu Duchu przyjdź” również można zyskać odpust zupełny. Składka na Centrum Jana Pawła II w Krakowie.

I Czwartek 2.01.

Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów, imieniny ks. Grzegorza, proszę o modlitwy w jego intencji. Msza św. w jego intencji będzie w niedzielę o 11.00. Po południu od 16.00 Godzina Święta i spowiedź przed I piątkiem.

I Piątek 3.01.

Najświętszego Imienia Jezus. Spowiedź rano od 6.30 i po południu od 16.00.

Odwiedziny chorych w Niewiarowie, Niegowici i Wiatowicach od 8.30.

I sobota 4.01.

Odwiedziny chorych w pozostałych wioskach od 8.30.Po południu o 16.00 nabożeństwo I soboty proszę o poprowadzenie nabożeństwa róże różańcowe z Niegowici.

W przyszłą niedzielę po 9.00 zmianka tajemnic Żywego Różańca. Natomiast po południu o 14.30 opłatek dla scholii, oazy, ministrantów i lektorów. Natomiast o 17.00 dla chóru, Akcji Katolickiej, Rady Duszpasterskiej, Kręgu Biblijnego i Zespołu Charytatywnego.

Sakrament chrztu będzie udzielany w niedzielę 19 stycznia.

Dzieci w czasie kolędy misyjnej zebrały na swoich kolegów i koleżanek kwotę 18.500 złotych dziękujemy za ofiary i za życzliwe ich przyjęcie. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Cecylia Dziadowiec z Cichawy.

Porządek kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek 30.01.

Marszowice od p. Marii Zawadzkiej do p. Dudków