Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici II Niedziela Adwentu Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8.XII.

Dzisiaj składka na cele remontowo budowlane a do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie Europy. Od dzisiejszej niedzieli panie rozprowadzają świece caritas. Do Caritasu mamy przekazać 6 zł za małą świecę i 12 za dużą. Dochód z tej akcji zasila fundusz organizowania wakacji dla dzieci. Nieszpory o 15.30 i ostatnia Msza o 16.00.

Kalendarz liturgiczny:

Roraty w dni powszednie o 6.30 a dla dzieci od poniedziałku do piątku o 17.00. W sobotę roraty wspólne o 6.30.

Poniedziałek 9.XII.

Św. Jana Diego, Indianina któremu objawiła się Matka Boża w Gaudalupe w

Meksyku.

Wtorek 10.XII.

Najśw. Maryi Panny Loretańskiej.

Środa 11.XII.

Św. Damazego I, papieża.

Czwartek 12.XII.

Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe w Meksyku.

Piątek 13.XII.

Św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

Sobota 14.XII.

Św. Jana od Krzyża, kapłana doktora Kościoła.

O 18.00 w salce przy plebanii katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

W przyszłą niedziele rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, na stolikach są programy rekolekcyjne. Na wszystkich Mszach nauki rekolekcyjne a wieczorem o 17.30 będziemy modlić się akatystem ku czci NMP. Od wczoraj mamy w naszej parafii 14 nowych lektorów, niech im Pan błogosławi w ich posłudze.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy na naszym cmentarzu śp. Marię Kapecką z Wiatowic. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.

Ks. Paweł Sukiennik
Proboszcz