Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 24.XI. 2019

Po Mszy o 9.00 wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Po południu o 15.30 różaniec za zmarłych i ostatnia Msza o 16.00.

Codziennie wystawienie Pana Jezusa i adoracja od 16.30.

Poniedziałek 25.XI.

Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy i bł. Marii Franciszki Siedliskiej

Sobota 30.XI.

Św. Andrzeja, apostoła. O godzinie 10.00 w salce przy plebanii spotkanie kolędników misyjnych z siostrą Marzeną.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się adwent, czyli czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Nasze siostry będą po Mszach świętych rozprowadzały opłatki na stół wigilijny a dziewczynki ze scholii kalendarz parafialny na rok 2020. Po Mszy o 9.00 zmianka tajemnic Żywego Różańca.

Na Mszę o 16.00 zapraszamy dzieci klas trzecich z rodzicami dzieci będą miały poświęcenie medalików. Po Mszy spotkanie z rodzicami i dziećmi.

W piątek po Mszy wieczornej o  17.30 o posprzątanie kościoła proszę parafian z Marszowic od p. Marii Tuleja do p. Grzegorza Dziedzica.

Rekolekcje adwentowe będą od III niedzieli adwentu t.j. od 15.XII – 18.XII. i poprowadzą je księża duchacy z Dąbrowy, parafia Szarów.

Sakrament chrztu będzie udzielany w grudniu dwa razy w III niedzielę adwentu 18 grudnia i w drugi dzień świąt 26 grudnia, przyjmujemy zapisy dzieci.

W regałach gazetowych dzisiejsza prasa katolicka a na stoliku bezpłatny numer „Dobre Nowiny”.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy na naszym cmentarzu śp. Zofię Białota z Liplasu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.