Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici XXXIII Niedziela zwykła 17.XI.2019

Dzisiaj całą niedzielę modlimy się za zmarłych wypominanych w miesiącu listopadzie. O 14.30 spotkanie Rady Duszpasterskiej naszej parafii, różaniec za zmarłych o 15.30 i ostatnia Msza o 16.00. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc głodującym w Sudanie Południowym, dzisiaj także można nabyć czytania mszalne z komentarzem na cały rok 2020 wydane przez zgromadzenie księży paulistów. O 14.00 na sali gimnastycznej w Pierzchowie Msza św., którą odprawi ks. Stanisław Skowronek i poświęci nowy samochód strażacki.

Kandydaci do bierzmowania z klas ósmych mają spotkanie w grupach dzisiaj po Mszy o 9.00 i 11.00.

Codziennie o 16.30 wystawienie Pana Jezusa i adoracja zakończona modlitwą w intencji Ojczyzny.

Poniedziałek 18.XI.

Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Spotkanie Akcji Katolickiej o 19.00.

Wtorek 19.XI.

Bł. Salomei, zakonnicy.

Środa 20.XI.

Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana. Nowenna do Matki Bożej na zakończenie adoracji.

Czwartek 21.XI.

Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

Piątek 22.XI.

Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; patronki muzyki kościelnej. Po adoracji wieczornej modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

Sobota 23.XI.

Św. Klemensa I, papieża.

W przyszłą niedzielę ostatnia niedziela roku kościelnego i uroczystość Chrystusa Króla. Po Mszy o 9.00 wystawienie Pana Jezusa i akt poświęcenia Sercu Pana Jezusa.

Na moje ręce przyszło podziękowanie od sióstr sercanek w Krakowie, złożyliśmy na remont bursy dla studentek 4 800 złotych.

Jak w każdą niedzielę można nabyć prasę katolicką, a na stoliku jest bezpłatny numer CHIT. Natomiast ministranci rozprowadzają kolejny numer Wieczernika.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy na naszym cmentarzu śp. Edwarda Zacnego z Niegowici. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci.