Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici XXXII Niedziela zwykła 10.XI.2019

Przed Mszami świętymi wypominki jednorazowe i listopadowe. Klasy ósme mają spotkanie po mszy o 9.00 w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Różaniec za zmarłych o 15.30 a składka na tacę i w kopertach na ogrzewanie kościoła.

Kalendarz liturgiczny:

Codziennie pół godziny przed Mszą wieczorną wystawienie Pana Jezusa i modlitwy w intencji Ojczyzny.

Poniedziałek 11.XI.

Narodowe Święto Niepodległości. O 10.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, na którą zapraszam wszystkich którym droga jest Ojczyzna. Zapraszam poczty sztandarowe różnych instytucji, które działają na terenie parafii. Po Mszy św. przejdziemy do kwatery żołnierskiej na naszym cmentarzu. Wywieszenie biało czerwonej flagi na swoim domu to nasz zaszczyt. W tym dniu wspominamy św. Marcina biskupa i męczennika.

Wtorek 12.XI.

Św. Jozafata, biskupa i męczennika.

Środa 13.XI.

Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych polskich męczenników.

Piątek 15.XI.

Św. Alberta Wielkiego, biskupa. O 7.00 Msza za wszystkich wypominanych w naszej parafii i po niej koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota 16. XI.

Rocznica poświęcenia rzymskich bazylik Apostołów Piotra i Pawła. Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej. O 18.00 wieczór uwielbienia prowadzony przez zespół Michael a w salce również o 18.00 katecheza przed chrztem.

W przyszłą niedzielę spotkanie Rady Duszpasterskiej naszej parafii o 14.30. natomiast ofiarami do puszek wesprzemy głodujących mieszkańców Sudanu Południowego. Również w przyszłą niedzielę tak jak w zeszłym roku będzie można nabyć czytania mszalne na każdy dzień 2020 roku.