Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici XXVII Niedziela zwykła 6.X.2019

W dzisiejszą niedzielę na zakończenie mszy św. wystawienie Pana Jezusa i adoracja. Po Mszy o 9.00 zmianka tajemnic Żywego różańca. O 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z procesją różańcowa do  5 ołtarzy.

Kalendarz liturgiczny:

Codziennie nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.00 i zaraz po nim Msza św. popołudniowa o 17.45.

Poniedziałek 7.X. 2019

Matki Bożej Różańcowej.

Środa 9.X.

Bł. Wincentego kadłubka, biskupa. Nowenna do Matki Bożej połączona z nabożeństwem różańcowym.

Czwartek 10.X.

Bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy.

Piątek 11.X.

Św. Jana XXIII, papieża.

Sobota 12.X.

Bł. Jana Beyzyma, kapłana. W tym dniu w Łodzi w kościele Karmelitów Bosych, uroczystości związane z 50-tą rocznicą śmierci o. Anzelma Gądka. Z naszej parafii pojedzie autokar z chórem i dziećmi które wygrały konkurs o  ojcu Anzelmie, który odbył się w czerwcu.

W przyszłą niedzielę odbędzie się XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie chodźmy”. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia organizuje we wszystkich parafiach Polski i parafiach polonijnych na świecie zbiórkę do puszek na pomoc stypendialną dla ubogiej, ale bardzo zdolnej młodzieży. Korzysta z niej ponad 2000 uczniów i studentów, w tym 1 z naszych parafian.

Po mszy o 9.00 spotkanie dla klas ósmych w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Składka na cele remontowo budowlane.

Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się w Gdowie kurs przedmałżeński o godzinie 14.00.

Bóg zapłać za wsparcie w ubiegłą niedziele rodziny z parafii Wiśniowa, złożyliśmy 3.300 złotych.

Postarajmy się w tym tygodniu przywieźć dary jesieni dla naszego Seminarium.

W regałach gazetowych dzisiejsza prasa katolicka a ministranci rozprowadzają nowy październikowy numer Wieczernika.

Ks. Paweł   Sukiennik
Proboszcz