Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici XXV Niedziela zwykła22.09. 2019.

O 8.40 modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.O 9.00 msza dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII, a po niej spotkanie z rodzicami. O 12.00 spotkanie kandydatów na ministrantów w zakrystii. Nieszpory o 17.30.Wspomnienie bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek 23.09.

Św. o. Pio, zakonnika.

Środa 25.09.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.30.

Czwartek 26.09.

Św. Kosmy i Damiana. Od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

Piątek 27.09.

Św. Wincentego a Paulo, kapłana. Spotkanie Oazy dla młodzieży od klasy VII o 19.30 w domu Emaus. Jeśli ktoś jeszcze pragnie dołączyć – serdecznie zapraszamy!

Sobota 28.09.

Św. Wacława, męczennika. O 18.00 w salce przy plebanii pierwsze spotkanie grupy mężczyzn. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby taką grupę tworzyć zapraszamy na to spotkanie. Celem grupy będzie odkrywanie naszej wiary i życia z męskiego punktu widzenia.

W przyszłą niedzielę na 9.00 przyjdą uczniowie klas VII z rodzicami i po Mszy św. spotkanie z nimi. Natomiast na 18.00 przyjdą dzieci klas trzecich z swoimi rodzicami i po Mszy św. także z nimi spotkanie.

W przyszłą niedziele zbiórka do puszek dla dwójki chorych dzieci z parafii Wiśniowa, które potrzebują kosztownego leczenia.

Sakrament chrztu będzie udzielany w niedzielę 20 października.

W regałach gazetowych dzisiejsza prasa katolicka.

W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej sp. Alfreda Kozaczyk z Wiatowic. Dobry Jezu a nasz Panie racz jej dać odpoczywanie.

Ks. Paweł Sukiennik
Proboszcz