Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici XXI Niedziela zwykła 25.08.2019

Dzisiaj na Mszy św. o 11.00 chcemy podziękować ks. Piotrowi za piękną 3 letnią pracę w naszej parafii i życzymy mu opieki Matki Bożej na nowej placówce i w nowych wyzwaniach w parafii Zielonki. Po 11.00 zapraszamy grupy, które prowadził ks. Piotr na grilla przed wikarówką. Nieszpory o 17.30 i ostatnia msza o 18.00.

Poniedziałek 26.08.

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. będą o 7.00,10.00 i 18.00 a po nich akt zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej.

Wtorek 27.08.

Św. Moniki.

Środa 28.08.

Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. Nowenna do Matki Bożej po Mszy popołudniowej.

Czwartek 29.08.

Męczeństwo św. Jana Chrzciciela. Od 17.30 wystawienie Pana Jezusa i adoracja.

Sobota 31.08.

Dzień Solidarności i Wolności.  Pielgrzymka dziękczynna młodzieży do Kalwarii Zebrzydowskiej i podziękowanie za dar wakacyjnych rekolekcji. Zapisy u ks. Grzegorza.

W niedzielę 8 września odbędzie pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy na autokar od dzisiaj u siostry w zakrystii. Zachęcamy także do wyjazdu własnymi pojazdami.

Sakrament chrztu będzie udzielany w niedzielę 15 września.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy na cmentarzu śp. Jana Cuper z Marszowic.