Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici XVIII Niedziela zwykła 4.08.2019

Dzisiaj przypada św. Jana Marii Vianneya, kapłana, patrona proboszczów. Na zakończenie mszy wystawienie Pana Jezusa i adoracja. Nieszpory o 17.30 i ostatnia msza o 18.00. Dzisiaj odpust w Brzeziu.

Poniedziałek 5.08.

O 8.00 rano Mszą św. w Gdowie rozpoczyna się piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Przyjmujemy zapisy i można składać także intencje, które chcielibyśmy aby pielgrzymi zanieśli je do Matki Bożej.

Wtorek 6.08.

Święto Przemienienia Pańskiego.

Środa 7.08.

Św. Sykstusa II papieża i Towarzyszy i św. Kajetana. Nowenna do Matki Bożej o 18.30.

Czwartek 8.08.

Św. Dominika, kapłana. Od 17.30 wystawienie Pana Jezusa i adoracja.

Piątek 9.08.

Św. Teresy Benedykty od Krzyża/Edyty Stein/, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

Sobota 10.08.

Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

W przyszłą niedzielę, jako w drugą niedzielę miesiąca składka na cele remontowo budowlane. W tym tygodniu zostały zakończone prace przy grillu, który stanął przed wikarówką i ma służyć na spotkania grup parafialnych i pielgrzymkowych.

Przyjmujemy zapisy dzieci do chrztu na 18 sierpnia. W regałach gazetowych jak w każdą niedzielę aktualna prasa katolicka.

W minionym tygodniu pochowaliśmy na cmentarzu sp. Adama Ziębę z Marszowic. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.