Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici XIV Niedziela zwykła7.07. 2019

Dzisiaj na zakończenie Mszy św. wystawienie i adoracja z racji I niedzieli miesiąca. Po Mszy o 9.00 zmianka tajemnic różańca św. Nieszpory o 17.30 i ostatnia msza o 18.00.

Poniedziałek 8.07.

św. Jana z Dukli, kapłana. O 12.30 pogrzeb śp. Franciszka Stachnika z Cichawy o 15.00 śp. Juliusza Kalińskiego z Krakowa, rodem z Niegowici.

Wtorek 9.07.

św. Męczenników chińskich.

Środa 10.07.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.30.

Czwartek 11.07.

św. Benedykta, opata; patrona Europy. Wystawienie Pana Jezusa , adoracja i spowiedź od 17.30.

Piątek 12.07.

św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

Sobota 13.07.

św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

Jak na pewno zauważyliście w minionym tygodniu został w ekspresowym tempie pomalowany nasz kościół. Składam serdeczne podziękowanie mieszkańcom Pierzchowa za wielką pomoc w sprzątaniu po malowaniu, ale także innym parafianom za wszelką pomoc, aby doprowadzić kościół do wzorowego porządku. W przyszłą niedzielę składka na cele remontowo budowlane.

Do czwartku przywozimy na parking zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, aby firma mogła go spakować i wywieź.

W mijającym tygodniu zmarło trzech parafian śp. Zofia Zagól i Franciszek Stachnik oboje z Cichawy i Juliusz Kaliński rodem z Niegowici.

W regałach gazetowych dzisiejsza prasa katolicka.