Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici Niedziela Trójcy św. 16.06.2019

Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc osobom niewidomym. Po Mszy o 9.00 spotkanie klas siódmych przed bierzmowaniem. O 11.00 Msza na zakończenie roku formacyjnego Służby Liturgicznej Ołtarza. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o 17.30 i ostatnia Msza o 18.00.

Kalendarz Liturgiczny:

Codziennie nabożeństwo do Serca Pana Jezusa  po Mszy popołudniowej.

Poniedziałek 17.06.

Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

Wtorek 18.06.

O 8.40 zakończenie roku szkolnego dla szkoły w Niegowici. Na Mszę o 18.00 zapraszamy dzieci z klas zerowych i przedszkolaków, po Mszy rozdanie dyplomików.

Środa 19.06.

8.40 zakończenie roku szkolnego dla szkół w Marszowicach dziewczynki do sypania kwiatków, Pierzchowie i Wiatowicach.

Czwartek  20.06.

Uroczystość  Bożego Ciała. W naszym kościele Msze będą tylko o 7.00 i 18.00. Centralna Msza św. o 9.00 zostanie odprawiona w Cichawie przy remizie, po której wyruszy procesja do 4 ołtarzy. Zapraszamy do Cichawy całą parafię a w szczególności dzieci pierwszokomunijne w strojach, dzieci do sypania kwiatków, chłopców z dzwoneczkami, Ochotnicze straże pożarne. Składka w tym dniu na budownictwo sakralne.

Piątek 21.06.

Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. O 7.00 Msza za wypominanych i koronka do Miłosierdzia Bożego. Po południu oktawa Bożego Ciała z procesja wokół kościoła.

Sobota 22.06.

Rano modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W tym dniu procesja róż różańcowych do Ludźmierza i mężczyzn do Częstochowy. Społeczność Wiatowic zaprasza na I Dni Wiatowic, które rozpoczną się o godzinie 14.00.

W dalszym ciągu trwały prace przy usuwaniu pęknięć nad górnymi oknami i zostały po jednej stronie pomalowane okolice górnych okien. Trwają też prace przy budowie grilla przed wikarówką.

Za sprzątanie kościoła Bóg zapłać parafianom z Nieznanowic.

Ks. Paweł   Sukiennik
Proboszcz