Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici IV Niedziela zwykła 4.02. 2019

Dzisiaj na zakończenie Mszy św. wystawienie Pana Jezusa i adoracja a ponieważ przypada św. Błażeja, po Mszy św. błogosławieństwo św. Błażeja, który jest patronem od chorób gardła. Nieszpory o 15.30 i ostatnia Msza o 16.00.

Wtorek 5.02.

św. Agaty dziewicy i męczennicy. Po Mszach błogosławieństwo chleba i jabłek. Bardzo prosimy o 17.30 o posprzątanie kościoła Krakuszowice Przedewsie, po dekoracjach bożonarodzeniowych.

Środa 6.02.

Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, nowenna do Matki Bożej o 17.30. Spotkanie Kręgu Biblijnego o 18.00 w salce przy plebanii.

I Czwartek 7.02.

Bł. Klary Szczęsnej, dziewicy, Godzina święta od godziny 16.00.

Piątek 8.02.

św. Hieronima Emilianiego, zakonnika i św. Józefiny Bakhity, dziewicy.

Wyjazd dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami do Niedzicy w przyszłą niedzielę o 10.15 od dzwonnicy.

W dniach 3 – 4 maja organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Kalisza, Lichenia i Częstochowy. Program znajduje się w regałach gazetowych. Zapisy w zakrystii. Jako w drugą niedzielę miesiąca składka na cele remontowo budowlane. W regałach można nabyć dzisiejszą prasę katolicką.