Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici II Niedziela zwykła 20.01. 2019

W dzisiejszą niedzielę przyjmujemy do naszej parafii relikwie ks. Władysława Bukowińskiego, apostoła Kazachstanu a jego postać przybliża nam ks. dr Jan Nowak, postulator procesu beatyfikacyjnego. Trwa Tydzień Modlitw o zjednoczenie chrześcijan. Po południu o 15.30 nieszpory i ostatnia msza o 16.00. Siostry karmelitanki zapraszają do Marszowic do Domu Pamięci o. Anzelma na wspólne kolędowanie. Dzisiaj wspomnienie św. Fabiana papieża i Sebastiana, męczenników.

Poniedziałek 21.01.

św. Agnieszki dziewicy i męczennicy. W modlitwach pamiętajmy o naszych babciach.

Wtorek 22.01

św. Wincentego, diakona i św. Wincentego Pallottiego, kapłana. Po Mszy wieczornej modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

Środa 23.01.

Bł. Wincentego Lewoniuka i 12 Towarzyszy, męczenników podlaskich. Nowenna do Matki Bożej o 17.30.

Czwartek 24.01.

św. Franciszka Salezego, biskupa. Od 16.30 wystawienie Pana Jezusa i adoracja.

Piątek 25.01.

Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Sobota 26.01.

św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa

W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 spotkanie klas VIII i III klas gimnazjalnych przed bierzmowaniem.  Członkinie żywych róż są zaproszone do Wiatowic na spotkanie opłatkowe na godzinę 14.30.

Bóg zapłać parafiankom z Cichawy za posprzątanie kościoła.

Porządek kolędy:

Poniedziałek 21.01.

Niewiarów od p. Polak domy wzdłuż drogi w stronę Niegowici od 8.30.

Wtorek 22.01.

Niegowić od p. Jana Kościelniaka, centrum wsi, domy wzdłuż obwodnicy do p. Jedynak od godz. 9.00

Czwartek 24.01.

Nieznanowice  od p. Starkowskich i centrum wsi od 8.30.

Piątek 25.01.

Krakuszowice Rakówki od p. Kostuch, Nowsie do p. Turakiewiczów od 8.30.

Sobota 26.01.

Krakuszowice od p. Rajca i centrum wsi od 8.30.