Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici II Niedziela adwentu 9.XII.2018

O 13.00 Msza św. w intencji pszczelarzy z okazji św. Ambrożego ich patrona. Spotkanie Rady Duszpasterskiej o 14.30,nieszpory o 15.30 i po nich ostatnia Msza święta. Od dzisiaj na stolikach można nabywać świece Caritas.Za duże świece do Caritasu mamy przekazać 12 zł, a za małe 6 zł. Ofiary składane za świece są przeznaczane na wakacje dla polskich dzieci i na pomoc dzieciom na misjach.

Poniedziałek 10.XII.

O 18.30 spotkanie Akcji Katolickiej. Po roratach wieczorem spotkanie z chłopcami, którzy chcieliby zostać ministrantami. Zapisy i bliższe informacje u ks. Piotra.

Wtorek 11.XII.

św. Damazego I, papieża.

Środa 12.XII.

Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe. Nowenna do Matki Bożej o 16.45.

Czwartek 13.XII.

św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

Piątek 14.XII.

św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

Sobota 15.XII.

Kolejny wieczór uwielbienia prowadzony przez zespół Michael, wieczór uwielbienia rozpocznie nasze rekolekcje adwentowe. Katecheza przed chrztem o 18.00 w salce przy plebanii.

W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje adwentowe

Program rekolekcji jest do zabrania z regałów gazetowych i jest wywieszony w gablotkach. Po Mszy o 9.00 na swoje spotkanie przed bierzmowaniem przyjdą uczniowie klas siódmych. Natomiast o 18.00 będziemy wysławiać Matkę Bożą modlitwa akatystu, przynosimy na tę modlitwę świece. Ofiarami do puszek wesprzemy działalność Kościoła na Wschodzie Europy. Na 14.00 ksiądz Piotr zaprasza zelatorki i zelatorów Żywego Różańca na spotkanie do salki Emaus.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z Pierzchowca.

Ks. Paweł   Sukiennik