Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej w Niegowici Uroczystość Chrystusa Króla 25.XI. 2018

Po Mszy o 9.00 wystawienie Pana Jezusa i akt poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa a potem spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania klas VIII i III klas gimnazjum. Na Mszy o 11.00 przyjęcie nowych kandydatów do grona ministrantów. Natomiast o 17.00  z okazji 5 lecia istnienia chóru  ks. Adama Ziemby  będziemy mogli wysłuchać koncertu , który wykonają wspólnie z chórem Cantate Domino z parafii św. Królowej Jadwigi w Krakowie.

Kalendarz liturgiczny:

Codziennie do końca listopada różaniec za zmarłych połączony z wypominkami o 16.30.

Środa 28.XI.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30.

Piątek 30.XI.

św. Andrzeja, apostoła. Od 8.30 odwiedzę chorych w Niewiarowie, Niegowici i Wiatowicach.

Sobota 1.XII.

Od 8.30 odwiedziny chorych w Pierzchowie , Nieznanowicach, Krakuszowicach i Cichawie. O 16.00 nabożeństwo I soboty miesiąca o prowadzenie różańca prosimy róże różańcowe z  Liplasu.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się adwent i początek nowego roku liturgicznego.  Rekolekcje adwentowe będą trwały od 16. –  19. grudnia i będzie je prowadził ks. Andrzej Wolanin proboszcz parafii Makarówka w diecezji siedleckiej.

Sakrament chrztu będzie w grudniu udzielany dwukrotnie 16 grudnia/trzecia niedziela/ i 26 grudnia, w drugi dzień Świąt.

W niedzielę Świętej Rodziny, jak co roku będziemy świętowali jubileusze małżeńskie: diamentowe, złote i srebrne. Listy jubilatów są wywieszone w gablotkach i na stronie internetowej parafii.

Dzieci, które odmawiają codziennie dziesiątek różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę o 11.00

Centrum Wolontariatu w Podolanach organizuje w niedzielę 2 grudnia zbiórkę krwi w godzinach od 9.00 do 13.00. Wszystkich, którzy mogą oddać krew serdecznie zapraszają, pamiętajmy, że w ten sposób możemy ocalić komuś życie.

Ks. Paweł Sukiennik
Proboszcz