Ogłoszenia duszpasterskie dla wspólnoty parafialnej XXVII Niedziela zwykła 7.10.2018

Dzisiaj po Mszy o 9.00 zmianka tajemnic Żywego Różańca. Na procesję różańcową o godzinie 17.00 przychodzą dzieci klas trzecich będzie dla nich poświęcenie różańców. Ołtarz na zewnątrz przygotowują parafianie z Krakuszowic. O 14.00 w Gdowie Mszą św. rozpoczyna się przygotowanie do sakramentu małżeństwa. Ofiarami do puszek wspieramy dzisiaj Tomasza Czuper z Wolicy, który uległ ciężkiemu wypadkowi i potrzebuje kosztownej rehabilitacji.

Nabożeństwo różańcowe codziennie w kościele o godzinie 17.00 z udziałem dzieci i kandydatów do sakramentu bierzmowania, o 17.45 Msza popołudniowa.

Wtorek 9.10.

Bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

Środa 10.10.

Bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy. Nowenna połączona będzie z nabożeństwem różańcowym.

Czwartek 11.10.

św. Jana XXIII, papieża. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30.W tym dniu kolejny raz modlimy się w intencji naszej Ojczyzny.

Piątek 12.10

Bł. Jana Beyzyma, kapłana misjonarza Madagaskaru.

Sobota 13.10.

Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana. Pielgrzymka róż różańcowych do Dziekanowic. Wyjazd autokaru o 20.00 od kościoła, zapisy w zakrystii.

W przyszłą niedzielę przypada kolejny Dzień Papieski. Ofiarami do puszek wesprzemy Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli pomoc stypendialną dla 2000 najzdolniejszej młodzieży. Składka na zimowe ogrzewanie kościoła.

Spotkania kandydatów na ministrantów odbywa się w niedzielę o 12.00 a kandydatek do scholii o 10.00.

W przyszłą niedzielę na nabożeństwo różańcowe o 17.00 zapraszamy nauczycieli z okazji ich święta i mieszkańców Cichawy, Pierzchowa i Liplasu.

W tym tygodniu w środę odwożone są płody rolne do Seminarium, jeśli jakiś przysiółek tego jeszcze nie uczynił to przywieźcie do wtorku.

W regałach gazetowych dzisiejsza prasa katolicka.